مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

نباید ها در هواپیما بخش اول

(0 رای‌ها)
دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 10:59

توضیحات

سفر با هواپیما علاوه بر لذت یک تجربه پرواز می تواند در زمان شما نیز صرفه جویی کند. به راحتی می توانید با رزرو بلیط هواپیما از آژانس های مسافرتی مطمئنی مانند الهام سیر مسیری که به صورت زمینی ساعت ها باید در راه باشید در کمترین زمان ممکن بپیمایید. اما سفر با هواپیما نیز مانند هر وسیله نقلیه دیگری دارای مقررات و باید و نباید هایی است که باید آنها را در طول سفر رعایت کنید. در این نوشتار که در دو بخش خدمت شما عزیزان عرضه می کنیم مواردی از کارهایی که در هواپیما نباید انجام دهید را شرح خواهیم داد. این نکات شامل قوانین و نکات ایمینی پرواز و نحوه تعامل با مهمانداران پرواز و به خصوص اعمالی که باید انجام دهید، می باشد.

نباید ها در هواپیما بخش اول

دو نکته مهم در هواپیما

یکی از دلایلی که ممکن است در هواپیما راحت نباشید و بعد از پیاده شدن و در هنگام پرواز حس خوبی نداشته باشید این است که در صندلی خود میخکوب شده و تکان نخورید. با توجه امکان بیشتر لخته شدن خود در رگ ها هنگام سفر هوایی چنین حسی قابل درک است و البته با مقداری تحرک و یا کمی قدم زدن و پوشیدن لباس های آزادتر می توانید این مورد را برطرف سازید. یکی دیگر از مواردی که خصوصاً خانم ها را بسیار شاکی می کند خشک شدن پوست آنها در هواپیما می باشد. این مورد نیز با همراه داشتن یک کرم مرطوب کنند به راحتی قابل برطرف شدن است. این موارد هرچند کوچک و به راحتی قابل حل می باشند اما در صورت بی تفاوتی می توانند حسابی شما را کلافه و ناراحت کنند.

نباید ها در هواپیما بخش اول

نوشیدنی در هواپیما

یکی دیگر از مواردی که باید راجع به آن توضیحاتی را ارائه کنیم این است که چه نوشیدنی هایی را نباید در هواپیما استفاده کرد و کدام نوشیدنی ها را باید جایگزین آنها کرد. به دلایلی مانند تغییر فشار هواپیما در مراحل مختلف فرود و ارتفاع گرفتن هواپیما بسیاری از مسافران از ناحیه گوش اذیت می شوند. با توجه به اینکه افزایش گاز در بدن نیز یکی از نتایج اختلاف فشار کابین باشد، مصرف نوشیدنی های گازدار باعث نفخ می شود و برای اینکه در هواپیما دچار نفخ نشوید از نوشیدن نوشیدنی های گاز دار اجتناب کنید و البته با توجه به دلایل بهداشتی و برای اینکه مشکلی از نظر گوارشی برای شما پیش نیاید توصیه می کنیم چای و قهوه نیز استفاده نکنید و به نوشیدن آب و یا شیر که در قوطی پلمپ باشند، بسنده کنید.