مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

متفاوت ترین و عجیب ترین هتل ها در آفریقا

(0 رای‌ها)
یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396 ساعت 11:55

توضیحات

اکثر گردشگران در سفرهای خود به همراه تور خارجی، مایل هستند به مکان های دست نیافتنی و متفاوت قدم بگذارند و تجربه ای جدید را برای خود رقم بزنند. مطمئنن شنیدن نام هتل هایی که مملو از هیجان هستند کمی عجیب به نظر  می رسد اما در جنگل های آفریقا به واقعیت می پیوندد و گردشگرانی که با تور خارجی خصوصاً تور آفریقا به سفر می روند، می توانند در هتل هایی که در دل جنگل ها و در کنار انبوه درختان ساخته شده اند اقامت کنند.

متفاوت ترین و عجیب ترین هتل ها در آفریقا 

موقعیت هتل های آفریقا

این هتل ها به مانند کلبه هایی می باشد که با فاصله از هم قرار دارد و در سطح جنگل پراکنده شده اند. معماری جالب این کلبه های چوبی و نیز استفاده از وسایل چوبی و بسیار شیک در ساخت یک هتل سنتی و بی نظیر موفق بوده است و نیز از عوامل جذب تور می باشد. برخلاف اینکه این هتل ها در جنگل و به دور از شهرهای مدرن و لوکس هستند اما دارای امکانات رفاهی همچون حمام های آب گرم و خصوصی می باشد. این هتل ها سیستم گرمایش و خنک کننده خوبی دارد.

متفاوت ترین و عجیب ترین هتل ها در آفریقا 

اتاق های هتل

اتاق های این هتل ها بسیار بزرگ بوده و دارای پنجره های بزرگی می باشد که منظره ای فوق العاده از جنگل را در پیش روی گردشگران می گذارد. تمامی وسایل و امکانات اتاق ها از قبیل تخت ها و مبلمان مدرن و لوکس می باشد. حمام گرفتن در دل جنگل و نشستن در کنار شومینه ای که با چوب می سوزد آن هم در وسط زمستان لذتی که شاید در هیچ جای دنیا تجربه نکنید. در بالکن های این هتل ها میز و صندلی های چوبی و شیک چیده شده که مکانی با منظره ای از کوه های بلند و طبیعتی با درختان انبوه را برای سرو غذا فراهم آورده است. در این جنگل می توانید به تماشای حیواناتی همچون شیر و پلنگ مشغول شوید.