مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

رستوران های معروف در تور آرژانتین

(0 رای‌ها)
چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 10:37

توضیحات

فراوانی حیات وحش و غذاهای بی نظیر و طبیعت فوق العاده و زیبایی های آرژانتین از دلایل استقبال گردشگران از تور لحظه آخری این کشور می باشد، پس بهتر است از قبل نسبت به رزرو هتل و بلیط هواپیما اقدام نماییم. گردشگران حرفه ای تورهای گردشگری نسبت به گردشگران تور خارجی که اولین بار است به آرژانتین سفر می کنند، آشنایی بیشتری نسبت به جاذبه های معروف این شهر دارند. اگر قصد سفر به این کشور را دارید می توانید برای خوردن غذا به یکی از رستوران های معروف تور آرژانتین که در نوشتار زیر چند مورد را معرفی خواهیم نمود سری بزنید.

رستوران Duhau Restaurante & Vinoteca

دراین تور گردشگری اگر به دنبال خوردن غذا در یک رستوران خاص می گردید که فضای آن به صورت عاشقانه طراحی شده باشد، رستوران duhau را برای صرف یک وعده غذا امتحان کنید. در این رستوران علاوه بر طراحی فوق العاده فضا، کیفیت عالی غذا هم زبان زد گردشگران تور آرژانتین می باشد.

رستوران های معروف در تور آرژانتین 

کافه رستوران ترنتی Cafe Tortoni در تور آرژانتین

در تورآرژانتین بازدید از رستوران ترنتی دست کمی از جاذبه های معروف این شهر ندارد، وجود شیشه های رنگی و تابلو های نقاشی جذابیت بی نظیری را به فضای سالن می دهد. در این کافه انواع دسرها، غذاهای سرد، نوشیدنی گرم و سرد، استیک در منویش قرار دارد و خوردن غذا به همران دیدن رقص تانگو لذت غذا را چند برابر می کند.

رستوران های معروف در تور آرژانتین 

رستوران استیک لوئیز Steaks by Luis

ایرانی ها که علاقه زیادی به خوردن کباب دارند در این تور رستوران استیک را از دست نمی دهد، چرا که این رستوران به خاطر کباب و استیک شهرت پیدا کرده است. فضای داخلی رستوران هم به گونه ای آرامش بخش طراحی شده است.

رستوران های معروف در تور آرژانتین 

کافه هاوانا Havann در تور آرژانتین

برای لذت بردن از طمع غذاهای محلی در کشور آرژانتین می توانید از کافه هاوانا بازدید کنید. در این کافه می توانید انواع ساندویچ، قهوه برای مهمانان صرف می شود. چشیدن طعم غذاهای مخصوص آمریکای جنوبی از دیگر ویژگی های بازر این کافه می باشد.