مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

شهر لارناکا در تور قبرس

(0 رای‌ها)
سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 10:50

توضیحات

در سفر به قبرس گردشگران تور قبرس بازدید از شهر لارناکا را از دست نمی دهند. یکی از راه های سفر به این شهر قدیمی ساحلی استفاده از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما می باشد. از جذابیت های تور قبرس این شهر توریستی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

شهر لارناکا در تور قبرس 

کلیسای سنت لازاروس و دریاچه لارناکا

در تور قبرس می توانید از کلیسای سنت لازاروس بازدید کنید، علت نامگذاری کلیسا به این نام زندانی شده لازاروس به دست حضرت مسیح می باشد. دیدنی دیگری که در تور لارناکا مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد، دریاچه نمک لانکارا می باشد. سطح این دریاچه با لایه زخیمی از نمک پوشانده می شود و در فصل بهار می توانید شنا کردن فلامینگو ها را در آن ببینید.

مسجد خاله سلطان در تور تور لارناکا

از مکان هایی تور لارناکا که مردم مسلمان قبرس برای آن در تور قبرس ارزش زیادی قائل می شوند، مسجد خاله سلطان می باشد. این مسجد به جا مانده از معماری عثمانی ها می باشد و دایه حضرت محمد (ص) در آن به خاک سپرده شده است و در تور قبرس مورد بازدید قرار می گیرد.

شهر لارناکا در تور قبرس 

قنات کامارس و صومعه

از جاذبه های تاریخی که گردشگران تور قبرس را به خاطر بازدید ازآن از دست نمی دهند، قنات کامارس می باشد. این قنات به دست عثمانی ها بنا شده است و به شکل شگفت انگیزی هم اکنون نیز آب شهر لارناکا را تامین می کند. صومعه ای که طولانی ترین قدمت را در جهان دارا می باشد، «Stavrovouni ‎ » نام دارد. این صومعه رو یک تپه سنگی قرار دارد و چشم انداز زیبایش هر بیننده ای را خیره می کند.

دژی‏‏‏‎ در تور لارناکا

دژ قدیمی که در تور لارناکا مورد بازدید قرار می گیرد، دژ لارناکا می باشد. این دژ بعدها به موزه اسلحه تبدیل شده است. برای بازدید از همه جاذبه های این شهر می توانید در هتل های مجلل لارناکا اقامت کنید.