مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

اطلاعات ضروری سفر کیوتو ژاپن

(0 رای‌ها)
یکشنبه, 24 ارديبهشت 1396 ساعت 12:21

توضیحات

معرفی شهر کیوتو

در گذشته کیوتو به مدت چندین دهه پایتخت کشور ژاپن بود که امروزه جای خود را به کلانشهر توکیو داده است. زبان رسمی کیوتو ژاپنی است و واحد پولش ین می باشد. کیوتو دارای طبیعت و بافت بسیار سرسبز و افسانه ای است که تقریبا به شهرهای شمالی کشورمان شباهت دارد. فصل بهار و فصل پاییز از فصولی هستند که در کیوتو جمعیت زیادی از تور گردشگری را به خود اختصاص می دهند. تور نوروزی کیوتو به دلیل آب و هوای مناسب این شهر کوهستانی و نیز شکوفه های زیبای درختان و تالاب هایی که در آن وجود دارد بسیار پرطرفدار است و می توان با اخذ بلیط هواپیما از آژانس های گردشگری تور ژاپن را رزرو کرد.

اطلاعات ضروری سفر کیوتو ژاپن 

تور کیوتو و هتل ها و هزینه ها

شهر کیوتو از جمله شهرهای ژاپن می باشد که در فصول مختلف سال در آن فستیوال های باشکوهی برگزار می شود. در زمان برگزاری این فستیوال ها و نیز در ایام تعطیلات و تور نوروزی اقامتگاه و هتل به سختی گیر می آید و اکثر مواقع نیز با هزینه هایی گزاف در اختیار گردشگران تور خارجی قرار می گیرد. در فصل تابستان که هوا بشدت شرجی است و در فصل زمستان که سرمای شدیدی حاکم است هزینه هتل و بلیط هواپیمای کیوتو افت چشم گیری می کند. قیمت هتل ها و هاستل ها از شبی 32هزار تا شبی دو میلیون متغیر می باشد.

اطلاعات ضروری سفر کیوتو ژاپن 

هزینه حمل و نقل در تور کیوتو

راه های دست یابی به کیوتو متفاوت است اما همه نوع وسیله نقلیه برای سفر به این شهر کوچک وجود دارد از جمله هواپیما، قطار و اتوبوس. قطارها و اتوبوس های بین شهری در تمامی ساعات روز و حتی شب ها به جابه جا کردن مسافران می پردازند. گردشگران می توانند با استفاده از این وسایل نقلیه و نیز برخی مواقع با اجاره دوچرخه به تعدادی از دیدنی های این شهر که در برنامه تور وجود ندارد سر بزنند. وسایل نقلیه هزینه ای کمتر از توکیو دارند و هزینه آنها از 8 هزار تومان تا 62هزار تومان متفاوت است.