مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تور چهارمحال بختیاری

(0 رای‌ها)
شنبه, 09 ارديبهشت 1396 ساعت 05:13
مبدا : تهران مقصد : چهارمحال تاریخ اعتبار : اردیبهشت 96 حمل و نقل : اتوبوس توریستی مدت اقامت : 2 شب و 3 روز

اطلاعات تور

مبدا تهران
مقصد چهارمحال
حمل و نقل اتوبوس توریستی
خطوط هوایی زمینی
مدت اقامت 2 شب و 3 روز
روزهای حرکت 13 اردیبهشت
محل اقامت هتل 3 و 4 ستاره
خدمات رفت و برگشت با اتوبوس توریستی – یک شب اقامت در هتل سنتی ارگ گوگد گلپایگان – یک شب اقامت در هتل 4 ستاره آزادی شهر کرد – پرداخت ورودیه ها – صبحانه بوفه – پذیرایی بین روز – بیمه – همراهی راهنمایتور – یک وعده ناهار در گلپایگان
برنامه سفر غار چال نخجير، باغ گل محلات، ارگ گوگدگلپايگان،، چشمه ديمه، طبيعت منطقه عشاير، آبشار شيخ علي خان،تونل کوهرنگ قبرستان شيرهاي سنگي،دامنه هاي زردکوه بختياري، پل زمانخان، قلعه چالشتر و باغ فين
توضیحات تور 1- بیمه سامان برای مسافرین بالای 60 سال اجباری است که بصورت جداگانه مازاد بر مبلغ تور اخذ خواهد شد. 2- نرخ تخفیف دار اطفال بالای 2 سال فقط همراه والدین در یک اتاق می باشد و در صورت درخواست اتاق مجزا عینا نرخ بزرگسال اخذ خواهد شد. 3-هتل و تور گارانتی ؛ غیر قابل استرداد می باشد. 4- در صورت جا ندادن هتلهای نام برده شده و هتل های مشابه و همردیف این هتلها کانفرم خواهد شد. 5- ارائه شناسنامه برای اطفال زیر 2 سال الزامی است. 6- همکاران گرامی قبل از رزرواسیون حتما از تغییرات احتمالی نرخ تور مطمئن شده و در صورت عدم ارسال بیعانه تور آخرین نرخ پکیج معیار تسویه تور می باشد.

هتل

نام هتل درجه هتل دوتخته (هرنفر) یکتخته کودک 12-5 سال کودک 5-2 سال
ارگ گوگد گلپایگان 3 590.000 750.000 520.000 270.000
آزادی شهر کرد 4 590.000 750.000 520.000 270.000

استان چهارمحال و بختیاری جز مناطق كوهستانی فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود. استان چهارمحال‌وبختیاری در بخش مرکزی رشته کوههای زاگرس بین پیش کوههای داخلی و استان اصفهان واقع شده است. این استان از شمال و مشرق به استان اصفهان، از مغرب به استان خوزستان، از جنوب به استان کهگیلویه و بویراحمد و از سمت شمال غربی به استان لرستان محدود می‌شود. 

 استان چهارمحال و بختياري با دارا بودن بيش از ۲۵۰ جاذبه شناخته شده طبيعي تاريخي و مذهبي از مهمترين مناطق كشور براي جذب گردشگر به شمارمي‌رود. فراز و نشیب های بوجود آمده همزمان با حركات زمين ساختي زاگرس و آب حاصل از ذوب برف كوههاي بلند جاذبه های گردشگری بی بدیلی را در مناطق مختلف استان ایجاد کرده است و وجود اين مواهب خدادادي، گردشگري طبيعي استان را از پتانسل بسيار بالايي برخوردار ساخته است.

از مهمترین ارتفاعات غرب استان، زردکوه است که با ارتفاع 4548 متر در کوهستان بازفت قرار دارد و تمام سال پوشیده از برف است کوههای دیگر منطقه که بیش از 3000 متر ارتفاع دارند دنباله زردکوه بوده و حد طبیعی آنها مرز بین استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری است و از کانونهای آبگیر دائمی ایران به حساب می‌آید.

به گزارش خبرنگار حوزه میراث فرهنگی باشگاه خبرنگاران؛ استان "چهارمحال و بختیاری" یکی از استان‌های کشور ایران است. مرکز این استان شهرکرد است. این استان با ۱۶٬۳۳۲ كيلومتر مربّع وسعت بیست و دومین استان کشور از نظر مساحت می‌باشد.