مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

حمل حیوانات و مایعات در ایران ایرتور

(0 رای‌ها)
چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 13:05

توضیحات

در ادامه مجموعه نوشتارهای مربوط به بار مسافر و میزان مجاز بار رایگان و هزینه اضافه بار در پروازهای مختلف به شرکت هواپیمایی ایران ایرتور می رسیم. در نوشتارهای پیشین در مورد بار مسافران و نیز بارهای ورزشی و قوانین مربوط به آنها مباحثی را مطرح نمودیم و الهام24 شما را دعوت می کند که در ادامه نیز با ما همراه باشید. در شرکت هواپیمایی ایران ایرتور برای حمل و نقل و جا به جایی حیوانات و پرندگان زنده نیز قوانینی وجود دارد. بنابراین قبل از اینکه حیوان و یا پرنده خانگی خود را به فرودگاه ببرید و یا اینکه اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید قوانین مربط را به دقت مطالعه کنید.

حمل حیوانات و مایعات در ایران ایرتور

هزینه حمل حیوانات در ایران ایرتور

برای اینکه هزینه انتقال حیوان همراه مسافر را محاسبه کنند وزن آن حیوان و قفسی که برای آن تدارک دیده شده است را در نظر می گیرند و البته این به این معنا نیست که در صورت اینکه بیش از بار مجاز رایگان همراه مسافر نشور هزینه ای از وی دریافت نمی شود بلکه با توجه به این مورد که حیوانات و پرندگان در لیست بار مجاز مسافر نمی باشند حتی اگر تنها وسیله و بار همراه شما نیز باشد باز هم باید هزینه اضافه بار را پرداخت نمایید. البته این قانون در مورد حیوانات راهنمای معلولین مانند سگ راهنمای نابینا ها صدق نمی کند و آنها مشمول پرداخت اضافه بار نمی باشند. حیوانات را نمی توان با خود به کابین مسافرین برد و باید آنها را در انبار هواپیما بارگیری کرد. همچنین مدارکی که برای حیوان شما مورد نیز است اعم از مدارک بهداشتی و واکسیناسیون و غیر را به همراه داشته باشید.

حمل حیوانات و مایعات در ایران ایرتور

مایعات همراه مسافر در ایران ایرتور

به مانند بسیاری شرکت های هواپیمایی دیگر در ایران ایرتور نیز حمل هر نوع ژل، خمیر، لوسیون، مخلوط مایع و جامد، محتویات ظروف تحت فشار مثل خمیر دندان، ژل مو، انواع نوشیدنی‌ها، سوپ، شربت، عطر، کف اصلاح، اسپری‌ها و هر ماده‌ی دیگری با غلظت و مشخصات مشابه در پروازهای این شرکت ممنوع می باشد. تنها مایعاتی که مجاز به بردن آنها به کابین هواپیما می باشید مایعات ضروری برای رژیم های ویژه و یا درمان و نیز غذای مورد نیاز برای کودکان می باشد که البته باید در بسته های شفاف و با قابلیت باز و بسته شدن درب قرار گیرد.