مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

چند جاذبه دیگر سمنان

(0 رای‌ها)
شنبه, 04 فروردين 1397 ساعت 06:57

توضیحات

از شهر های ایران که با سفر به ان می توانیم هم از آثار تاریخی بازدید کنیم، هم از مکان های طبیعی شهر سمنان می باشد. این شهر بر خلاف بسیاری از شهر های ایران طبیعتی بکر و دور از دخالت انسان ها را دارا می باشد. اگر قصد سفر به این شهر تاریخی را دارید متن زیر را که درباره مکان های دیدنی شهر سمنان می باشد را مطالعه کنید. در ادامه با الهام سیر همراه باشید.

چند جاذبه دیگر سمنان

سوکان و سیمرغ

از مناطق طبیعی و سرسبزی که می توانید درشهر سمنان برای استراحت و رفع خستگی استفاده کنید، پارک جنگلی سوکان می باشد که در نزدیکی سمنان واقع شده است. آنچه باعث میشود تا این پارک زیبا مورد توجه گردشگران قرار گیرد وجود امکانات ویژه مانند مرکز خرید، نمازخانه و سرویس های بهداشتی مناسب می باشد. از جمله مکان هایی که مسافران در سفر به هر شهری از آن بازدید می کنند، شهر بازی های و مکان های تفریحی می باشد. وجود وسایل مهیج و سرگرم کننده مختلف و تجربه جدید از دلایل علاقه مسافران به بازدید از این مکان ها می باشد. از دلایل مورد توجه قرار گرفتن پارک سیمرغ وجود پیست اسکی، استخر، و قایق سواری در محدوده این ارک می باشد و این پارک بی نظیر جزو معروف ترین مکان های تفریحی در سطح کشور می باشد.

چند جاذبه دیگر سمنان

کافه رادیو

اگر در سفر به دنبال مکانی می گردید که مدتی کوتاه را در آرامش سپری کنید می توانید از کافه معروفی که به کافه رادیو شهرت دارد، بازدید کنید. برای دعوت کردن یک دوست قدیمی و مرور خاطرات گذشته همراه با نوشیدن چایی نیز این کافه قدیمی را پیشنهاد می کنیم. در این کافه انواع شیک ها، گلاسه ها و انواع دمنوش ها صرف می شود، محیط گرم و ارامش بخش این مکان از دلایل مورد توجه قرار گرفتنش می باشد.