مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

دریاچه میانشه ساری

(0 رای‌ها)
یکشنبه, 05 فروردين 1397 ساعت 05:21

توضیحات

مازندران از شهرهای محبوب ایران است که سالانه گردشگران و توریست های بسیای برای دیدن زیبایی های بکر و بی نظیر آن راهی سفر می شوند. قدمت مرکز این استان پهناور به دوران قاجار باز می گردد و زمان پادشاهی محمد خان قاجار را شامل می شود. آب و هوای خزری این شهر شمالی تاثیر به سزایی در جذب گردشگران ایفا می کند و در هر فصلی جذابیت خاصی به این منطقه می دهد. مردم این منطقه از دوره صفویان به زبان طبری صحبت می کنند که بسیار شیرین و دلنشین می باشد. یکی از زیبایی هایی که قصد داریم اندکی درباره آن صحبت کنیم دریاچه میانشه می باشد. در ادامه آژانس هواپیمایی الهام سیر به بررسی این مهم پرداخته است.

دریاچه میانشه ساری

زیبای های طبیعی

طبیعت بکر و زیبایی که در نزدیکی شهر ساری واقع شده است می توانیم به دریاچه میانشه اشاره کنیم. آنچه گردشگران را برای بازدید از این دریاچه مشتاق می سازد زیبایی بی نظری است که با کم شدن آب دریاچه و پدیدار شدن گیاهان منحصر به فرد که در زیر آب پوشیده شده بود ایجاد می شود. طبیعت سرسبز و درختان متنوعی که در اطراف دریاچه قرار گرفته چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند، درختان قدیمی که تنه بزرگی دارند و جزو نوادر این منطقه به حساب می آیند و قرار گرفتن این جاذبه طبیعی در نزدیکی کوه و پوشیده شدن کوه با گیاهان سرسبز صفای دیگری به این منطقه بخشیده است.

دریاچه میانشه ساری

ویژگی های میانشه

از میان دریاچه هایی که در شهر ساری قرار گرفته این دریاچه از گستردگی زیادی برخوردار است و تغییر سطح آب دریاچه با توجه به میزان بارش ها در فصل های مختلف زیبایی خاصی را ایجاد کرده است. شاید آنچه گردشگران را برای بازدید از این منظره علاقه مند می کند عبور از میان درختان انبوه و طبیعت بکر و بی نظیر جنگل های اطراف دریاچه می باشد.