مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

جنگل سه هزار

(0 رای‌ها)
جمعه, 17 فروردين 1397 ساعت 21:44

توضیحات

از شهر های مازندران که به خاطر وجود جنکل بکر و بی نظیر شهرت پبدا کرده می توانیم به شهر تنکابن اشاره کنیم. قرار گرفتن در کنار دریای خزر و زیبایی های بی نظیری که در این منطقه وجود دارد گردشگران بسیاری را برای بازدید از این شهر مشتاق می سازد. آب و هوای مناسب و ییلاقی از دیگر جذابیت های تنکابن محسوب می شود و جاذبه های گردشگری بسیاری را برای بازدید دارا می باشد که جنگل سه هزاره از معروف ترین جاذبه های این شهر می باشد که الهام سیر در متن زیر درباره این مکان توضیح مختصری را ارائه می دهد.

جنگل سه هزار

طبیعت جنگل سه هزار

آنچه گردشگران را به خود خیره می کند زیبایی های بی نظیری می باشد که در منطقه سه هزار واقع شده است. وجود چمنزارهای سرسبز و وسیع که طبیعت دلربایی را به وجود می آورد مکانی مناسب برای استراحت و خوردن غذا می باشد. دیدن کوه های بلند و حرکت آب در میان صخره های کوه چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند، البته آب این چشمه های چون از دل کوه خارج می شوند حاوی املاح معدنی می باشد که برای سلامتی بسیار مفید است و گورا بودن آب نیز خصوصیت دیگر این چشمه ها می باشد. وجود گیاهان خورویی که متعلق به این منطقه می باشد برای درمان بعضی از بیماری ها مفید است و از این حیث بسیار مورد توجه گیاه شناسان قرار می گیرد.

جنگل سه هزار

موقعیت جغرافیایی جنگل سه هزار

از جمله زیبایی هایی که گردشگران و مسافران به بازدید از آنها تمایل دارند، زیبایی های طبیعی هر منطقه ای می باشد. در منطقه سه هزار می توانید از کوه های سر به فلک کشیده برای کوه نوردی و تفریح استفاده کنید و لذت هوای پاکیزه را تجربه کنید. این جنگل زیبا در نزدیکی خرم آباد و در مسیری به نام لتاک قرار گرفته و امکان دسترسی به آن از چند جهت و شهر وجود دارد.