مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

جاذبه های طبیعی چالوس

(0 رای‌ها)
یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 18:45

توضیحات

شهری که مسیر جاده های شمالی کشور را در فصل های سفر بند می آورد، شهر دیدنی چالوس می باشد. این شهر در گذشته دچار آسیب های فراوانی شده ولی با گذشته زمان مورد مرمت قرار گرفته و به خاطر داشتن جنگل های در ارتفاعاتی با شیب تند به چاله اس نام گرفته و در نهایت به چالوس تغییر پیدا کرده است. برای بازدید از زیبایی های طبیعی می توانید در ویلاهای جنگلی که برای اقامت مسافران و گردشگران در نظر گرفته شده است، اقامت کنید. در ادامه با آژانس هواپیمایی الهام سیر همراه باشید.

جاذبه های طبیعی چالوس

پارک فین چالوس

در سفرهای طولانی پیدا کردن مکانی برای استراحت و اقامت شبانه در میانه راه بسیار مهم و الزامی می باشد، پارک جنگلی فین که در میانه راه چالوس واقع شده است یک مکان مناسب برای استراحت و گذراندن وقت می باشد. از امکاناتی که در این پارک برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده است می توانیم به آلاچیق، کلبه، رستوران، مغازه و محلی برای بازی و تفریح کودکان اشاره کنیم. این پارک زیبا در نزدیکی رود چالوس قرار گرفته و زمینه رشد درختان را این رود فراهم کرده است، در این پارک می توانید از پل معروفی که با استفاده از قطعه های سنک ساخته شده است و به نام پل سنگی شهرت دارد بازدید کنید. نام این پارک زیبا از روستایی که در گذشته در این منطقه قرار داشته، گرفته شده است.

جاذبه های طبیعی چالوس

کندوچال چالوس

در مناطق جنگلی طبیعی ترین زیبایی که می توانید از آن بازدید کنید مرداب هایی می باشد که در اثر تجمع طولانی مدت آب در یک مکان به وجود آمده اند. بخش عمده ای از این مرداب را نی و گیاهان مردابی در بر گرفته و زمینه را برای زندگی پرندگان فراهم کرده است، در اطراف مرداب امکان چادر زدن و اقامت کوتاه مدت وجود دارد.