مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

جشنواره لاله های ترکیه

(0 رای‌ها)
شنبه, 25 فروردين 1397 ساعت 21:15

توضیحات

در سفر به هر کشوری پایتختش بیشتر مورد توجه گردشگران و مسافران قرار می گیرد، شهر استانبول به دلیل وجود یادگاری هایی که از دوره عثمانی به جای مانده است یک شهر تاریخی محسوب می شود و جاذبه های بسیاری برای بازدید دارا می باشد. جاذبه های طبیعی و مصنوعی که در این شهر بنا شده است آن را به یک شهر توریستی و گردشگری تبدیل کرده است و در فصل های مختلف جشنواره هایی در این شهر برگزار می شود که می خواهیم در متن زیر به معرفی یکی از این جشن ها بپردازیم. با الهام24 همراه باشید.

جشنواره لاله های ترکیه

معرفی جشنواره لاله ها

برگزاری جشن هایی که در آن یک نماد فرهنگی به بازدید کنند گان معرفی می شود به گونه برای معرفی یک کشور می باشد و ترکیه نیز از وجود دشت های لاله برای معرفی کشور خود بهره می گیرد چرا که برگزاری این مراسم باعث می شود تا توریست ها و گردشگران تمایل زیادی برای سفر به ترکیه پیدا کنند. در این جشنواره می توانید علاوه بر بازدید از گل ها از بخش های دیگری که شامل گالری های مجسمه سازی، نقاشی و عکاسی می باشد، بازدید کنید. محلی که برای برگزاری این جشن سالانه در نظر گرفته شده است پارک امیرگان می باشد، البته باید توجه داشت در این جشن گل های دیگری هم در معرض بازدید قرار می گیرند همچنین می توانید هر وسیله ای که به کاشت گل و گیاه مربوط می باشد هم در این مکان تهیه کنید.

جشنواره لاله های ترکیه

تاریخچه جشنواره لاله های ترکیه

یکی از دلایلی که گردشگران در فصل بهار به شهر ترکیه سفر می کنند شرکت کردن در جشنواره های متنوعی است که در این فصل برگزار می گردد. جشنواره لاله ها که از حدود ده سال پیش در این کشور برگزار می گردد، بازدید کنندگان بسیاری دارد که علاقه خاصی به گل های لاله دارند که به طور قطع گونه های مختلفی لاله را در رنگ ها زیبا در این جشنواره می بینند.