مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

هیجان وصف ناپذیر در تور کویینز تاون

(1 رای)
سه شنبه, 23 خرداد 1396 ساعت 10:45

توضیحات

بانجی جامپینگ تفریحی هیجان آوری است که در تور کویینز تاون شرکت الهام سیر طرفداران زیادی را به سوی خود جلب می کند. اگر به دنبال هیجان و استرس خوشایند هستید و دوست دارید لحظاتی را در آسمان معلق باشید و به اصطلاح خیلی ها پرواز کنید. بانجی جامپینگ می تواند شما را به این خواسته تان در تور گردشگری برساند. این تفریح کاملا استاندارد می باشد و ایمنی استفاده کنندگان از آن صد در صد رعایت شده است و برای بسیاری از گردشگران تور خارجی و تور داخلی قاره استرالیا یک هیجان وصف ناپذیر است.

هیجان وصف ناپذیر در تور کویینز تاون 

کایاک در رودخانه های وحشی استرالیا

در تور کویینز تاون یکی از مهیج ترین تفریحاتی که پیش روی شما قرار دارد همراه شدن با تور رفتینگ در رودخانه های وحشی و پر پیچ و خم می باشد. این شهر بهترین مکان در نیوزیلند برای رفتینگ است و این تفریح هیجان و آدرنالین خالص را برای شیفته گان طبیعت به ارمغان می آورد. تور رفتینگ معمولا یک تور یک روزه است که باید در ساعت تعیین شده جلوی درب هتل باشید تا با تور همراه شوید در آخر نیز جلوی درب هتل تان پیاده می شوید.

اسکی روی برف در تور کویینز تاون

اگر از تور زمستانی کویینزتاون استفاده کردید تنها ورزش مهیج زمستانه این شهر را فراموش نکنید. در اطراف کویینزتاون کوهستانی وجود دارد که در زمستان از برف پوشیده می شود و این مکان را برای اسکی بازی مهیا می کند به همین خاطر است که تور داخلی کویینزتاون در فصل زمستان غوغا می کند و مردم کشور نیوزیلند باید هفته ها صبر کنند تا نوبتشان برسد. برخی مکان های این کوهستان دارای شیب مناسبی برای کودکان هستند و به کودکانتان اسکی آموزش می دهند و کاملا بدون خطر است.

هیجان وصف ناپذیر در تور کویینز تاون 

تپه هیل در تور استرالیا و کویینز تاون

اگر از ان دسته از آدم هایی هستید که همیشه مشتاق پیاده روی و کوهنوردی می باشید تپه هیل را از دست ندهید. وقتی به بالای تپه می رسید تمام کویینزتاون در زیر پای شما قرار می گیرد و چشم انداز دریای واکاتیپو چشمانتان را خیره می کند. در طی عبور از تپه امکن مختلفی پیش روی شما قرار می گیرد که بسیار هیجان انگیز است که جنگل و دشت از این قبیل هستند. در این تفریح فقط کافیست کفش کتانی و راحت بپوشید و هندزفری را در گوش خود بگذارید و با تور داخلی و یا تور خارجی خود قدم در مسیر هیل بگذارید.