مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تور باکو شهر معماری های شگفت

(0 رای‌ها)
دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 09:38

توضیحات

تور باکو از شهر هایی می باشد که با داشتن معماری های بی نظیر توجه گردشگران تور خارجی که از سراسر جهان به آذربایجان و خصوصاً باکو سفر می کنند، را به خود جلب می کند. برای دیدن فروشگاه ها و رستوران های سنتی در قلب این شهر مدرن می توانید با از تور باکو با استفاده از سفر هوایی با رزرو بلیط چارتر و یا اینکه از طریق زمینی به کشور آذربایجان سفر کنید.

تور باکو شهر معماری های شگفت 

شهر قدیم و بلوار ساحلی تور باکو

از جاذبه های تاریخی که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد،می توانیم به شهر قدیم اشاره کنیم. این شهر در میان دیوارهای محصور شده قرار دارد و شامل خیابان های باریک، خانه های سنگی، رستوران های کوچک می باشد. در تور باکو می توانید از موزه شیروان شاه و کاخ دختر هم بازدید کنید. از بلوار های معروف این تور که شامل مغازه های مختلف، مراکز تجاری و فضای سرسبز می شود، می توانیم به بلوار باکو اشاره کنیم. وجود فواره های آب و گروه های موسیقی که در این بلوار جمع می شود فضای این بلوار را دلچسب تر می کند. داستان هایی که همیشه از دوران کودکی درباره دختر شاه پریان شنیده اید با دیدن این برج بلند به واقعیت تبدیل می شود. در بالای برج می توانید جاذبه های دیگری مانند خلیج باکو را تماشا کنید.

تور باکو شهر معماری های شگفت 

قصر شیروان شاه و پارک مفاخر

این قصر که در تور لحظه آخری باکو مورد بازدید قرار می گیرد مربوط به دوران شا شیروان می باشد. در این کاخ ماسه سنگی می توانید از طاق های سنگی، کنده کاری های ظریف، مسجد کاخ، و دیوان خانه دیدن کنید. پارکی که به خاطر قبرستان بودنش مورد بازدید قرار می گیرد، پارک مفاخر نام دارد. در این پارک شخصیت های مهم آذری مانند حیدرعلی‌اف، رییس‌جمهور محبوب آذربایجان؛ عظیم عظیم‌زاده، نقاش؛ رشید بهبودف، خواننده مشهور اپرا دفن شده اند.