مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

هتل آنی پلازا لوکس ترین هتل ایروان

(0 رای‌ها)
پنج شنبه, 24 فروردين 1396 ساعت 18:37

توضیحات

هتل آنی پلازا یکی از هتل هایی است که در عین حال که بسیار شیک و مدرن می باشد در لیست هتل چارتری اکثر آژانس های مسافرتی قرار دارد و گردشگران می توانند از تور مسافرتی این آژانس ها همراه با هتل ارزان و شیک استفاده کنند. یکی از عللی که موجب محبوبیت هتل آنی پلازا شده است دسترسی خوب این هتل به اماکن مهم و ضروری از جمله فرودگاه بین المللی ایروان می باشد و گردشگران نگرانی برای دیر رسیدن به پرواز را ندارند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت هتل آنی پلازا نزدیکی این هتل به اکثر جاذبه های شهر ایروان می باشد.

هتل آنی پلازا لوکس ترین هتل ایروان 

اتاق ها و سوئیت های هتل آنی پلازا

در این هتل اتاق ها و سوئیت های بسیار زیادی و لوکسی وجود دارد و برخی از اتاق ها دارای چشم انداز زیبایی از کوه های اطراف دارد. در این هتل و نیز در اتاق ها و سوئیت هایش از وسایل شیک و تمیز استفاده شده است و همه آنها دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون، تلفن، اینترنت رایگان می باشند و تمامی استانداردهای لازم رعایت شده است.

هتل آنی پلازا لوکس ترین هتل ایروان 

امکانات تفریحی و سایر امکانات هتل آنی پلازا

در هتل آنی پلازا سالن های ورزشی با دستگاه های بدنسازی پیشرفته و نیز استخر و جکوزی وجود دارد و مسافران می توانند اوقات فراغت خوبی را در جای جای آن بگذرانند. این هتل هم دارای لابی سرپوشیده و شیک و هم لابی رو باز در یک حیاط خلوت و زیبا می باشد که مکان مناسبی را در اختیار می گذارد. در رستوران های با ظروف شیک و لوکس و فضای مملو از آرامش می توانید به سرو غذاهای ارمنستانی و بین المللی مشغول شوید و در کافه های آن انواع نوشیدنی های سرد و گرم و نیز دسرهای متنوع وجود دارد که می تواند یک میان وعده فراموش نشدنی باشد.