مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

اطلاعات گردشگری فی فی در تور تایلند

(0 رای‌ها)
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 10:21

توضیحات

از جذابیت های تور تایلند که مورد توجه گردشگران و توریست ها در تور تایلند و تور لحظه آخری این کشور قرار می گیرد، جزایر فی فی تایلند می باشد. برای بازدید از این جزیره ها در تور تایلند می توانید با رزرو بلیط هواپیما به این کشور سفر کنید. داشتن اطلاعات گردشگردی و اطلاعاتی درباره هتل ها و هزینه اقامت در آنها در هر سفری الزامی می باشد. در نوشته زیر دیدنی های ناب جزیره فی فی در تور تایلند را معرفی می کنیم.

اطلاعات گردشگری فی فی در تور تایلند 

دیدنی های گردشگری تایلند

اولین جاذبه های که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد، صخره های آهکی تور تایلند می باشد. شکل عجیب و غریب این صخره ها در تور تایلند و جزیره زیبای فی فی چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. ساحل های شنی آرامش بخش تایلند لذت سفر را چند برابر می کند، برای گردشگران تور تایلند که به دنبال هیجان هستند بازدید از غار های تودرتو وگاها پیشنهاد می شود.

اطلاعات گردشگری فی فی در تور تایلند 

Phi Phi Lei و Phi Phi Don

یکی از جزایر تایلند که هیچ کس در آنجا زندگی نمی کند و فقط برای فیلمبرداری سکانس های فیلم ها مورد استفاده قرار می گیرد، Phi Phi Lei نام دارد. جزیره دومی که در تور تایلند مورد بازدید قرار می گیرد، مساحت بزرگتری نسبت به جزیره قبلی دارد و دین مردم این منطقه اسلام است. از جذابیت های جزیره Phi Phi Don می توان به نبود ماشین و هر وسیله نقلیه دیگری اشاره کرد.

اطلاعات گردشگری فی فی در تور تایلند 

غار Viking Cave در تور تایلند

در تور تایلند برای گردشگرانی که به دنبال کوه نوری و بازدید از غارها هستند، می توانند از غار Viking Cave بازدید کنند. در اطراف جزیره می توانیم گونه های مختلف ماهی های رنگارنگ را ببینیم که زیبایی منحصر به فردی به دریا می بخشد. از ورزش هایی که می توانید در تور تایلند تجربه کنید می توانیم به صخره نوردی، ورزش زیپ لاین اشاره کنیم . آخرین جذابیت دیدینی فی فی ساحل میمون ها می باشد.