مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

ويزاي تايلند و قانون جدید

(0 رای‌ها)
سه شنبه, 23 آبان 1396 ساعت 10:21

توضیحات

دریافت ویزا در سفرهای خارج از کشور همواره یکی از دغدغه های اصلی مسافران می باشد و گاهی اوقات بی اطلاعی از شرایط دریافت ویزا و یا تغییر در قانون صدور ویزای کشور مقصد می تواند تمامی برنامه های سفر شما را به هم بریزد. در این نوشتار کارشناسان الهام سیر به تغییراتی که با عوض شدن سفیر تایلند در ایران در پروسه و مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای تایلند انجام شده است می پردازند. تور تایلند به عنوان یکی از مقاصد تور خارجی ایرانیان همواره مورد توجه بوده است. در مورد اماکن گردشگری و جذابیت های تور تایلند در مقالات پیشین مطالبی را بیان کردیم. در ادامه با ما باشید.

ويزاي تايلند و قانون جدید

مدارک مورد نیاز ویزای تایلند

مدارکی که با تغییر رویه سفارت تایلند باید برای صدور ویزای تایلند به همراه خود داشته باشید را در زیر به صورت موردی اشاره خواهیم کرد. در صورتی که سوالی در این مورد داشتید با کارشناسان بخش ویزای تایلند الهام24 تماس بگیرید. • پرینت حساب مالی • آدرس و شماره ثابت و ایمیل معتبر • بلیط رزرو هتلی که قصد اقامت در آن را دارید • یک قطعه عکس 3*4 رنگی زمینه سفید • کپی شناسنامه و کپی کارت ملی که هر کدام جداگانه باید باشد

ويزاي تايلند و قانون جدید

انواع ویزای تایلند

در سفارت تایلند در ایران دو نوع ویزا صادر می گردد که می توانید با در دست داشتن مدارکی که اشاره می کنیم برای دیافت ویزا مراجعه کنید. یکی از این ویزاها ویزای تجاری می باشد و دیگری ویزای توریستی یا مسافرتی تایلند. ویزای توریستی تایلند نیز خود به دو صورت است و با توجه به اینکه یک بار قصد ورود به تایلند را دارید و یا دو بار، زمان و تعداد روزهای مجاز اقامت تفاوت دارد. در حالت اول یک ویزای سه ماه با حداکثر 58 روز اقامت دیافت خواهید کرد و در حالت دوم یک ویزای شش ماهه با دو مقطع 58 روزه اقامت. اما ویزای تجاری که یکی از ملزومات آن داشتن دعوت نامه از تایلند می باشد به صورت شش ماهه و یک ساله صادر می شود.