مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

سواحل گوا و جیپور

(0 رای‌ها)
پنج شنبه, 21 دی 1396 ساعت 19:01

توضیحات

در ادامه معرفی جاذبه های گردشگری تور هندوستان به بررسی دو محل دیگر می پردازیم. همانگونه که اشاره کردیم الهام24 در نوشتارهای مختلف به بررسی بهترین و جذاب ترین آثار گردشگری هند می پردازد و با توجه به اینکه این کشور آسیایی در میان ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار است و از نظر فرهنگی و تاریخی با فرهنگ ایرانی و اسلامی گره خورده است معرفی جاذبه های گردشگری آن می تواند در سفر به این کشور راهنمای خوبی برای مسافران باشد.

سواحل گوا و جیپور

جیپور و قلعه جالب آمر

کمتر کسی است که در سفر به جیپور نام قلعه آمر Amber را نشنیده باشد این قلعه با استحکام مدت ها پیش و در سال 1590 ساخته شده است و در زمان زیادی مرکز جایپور شناخته می شده است و نکته جالب این است که بهترین وسیله برای اینکه سفر شما جذاب تر شود استفاده از فیل برای رفتن به این قلعه می باشد. این قلعه در دامنه کوه قرار گرفته است و داخل آن بناهای مختلفی قرار گرفته است از جمله آن یک معبد است که به الهه جنگ وقف شده است و نقش فیل ها و میمون ها نیز در تزئین دیوارها و مجسمه ها این بنا نیز نمی توان در زیبایی آن بی تأثیر دانست. میمون های زنده نیز مدام در دیوارها و تالارهای قلعه در حال رفت و آمد می باشد حس و حال جالبی را به این بنا داده اند. معابد مختلف و زاویه دید فوق العاده برخی از مکان های این قلعه از دیگر جذابیت های این بنا می باشد.

سواحل گوا و جیپور

سواحل زیبای گوا

سواحل در کشورهای مختلف از دیدنی ترین مکان های گردشگری می باشد. هندوستان نیز از این قاعده مستثنی نیست و در تعطیلات یکی از بهترین مکان های تفریحی سواحل گوا می باشد. ساحل گوا ساحل بسیار زیبایی است و از جمله بهترین سواحل دنیا محسوب می شود. سواحل دیگری نیز در هند وجود دارد که برای کسانی که به آرامش علاقه مند می باشند مناسب تر می باشند مانند سواحل آگوندا. شلوغ ترین ساحل هند نیز ساحل کالانگوت می باشد که با توجه به تجاری بودنش بسیار شلوغ و پُر رفت و آمد می باشد.