مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

چین سرزمین عجایب

(0 رای‌ها)
چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 10:39

توضیحات

یکی از کشور های آسیایی که به خاطر وجود مذهب های مختلف مورد توجه گردشگران در تورهای گردشگری آسیایی قرار می گیرد تور چین است. برای سفر به این کشور توریستی می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. جاذبه های طبیعی که در این کشور پر جمعیت می توانید ببینید شامل موارد زیر است.

چین سرزمین عجایب 

کوهستان زرد و پانداهای چنگدو

از جاذبه های گردشگری که در تور چین مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد کوهی معروف به کوهستان زرد است. این کوه به خاطر پنج جاذبه بی نظیر طلوع خورشید، دنیایی از ابر، صخره های زیبا، درختان کاج، چشمه های آب گرم  شهرت یافته است. در شهر چنگدو گردشگران می توانند از باغ وحش پانداهای غول پیکر دیدن کنند، دیدن این پانداهای بانمک و غذا دادن به آنها برای توریست ها جالب می باشد.

کاخ پوتالا و باند شانگهای

در تور چین از کاخی که نماد تاریخ و فرهنگ مردم تبت می باشد بازدید می شود. این کاخ به خاطر داشتن اشیاء گران قیمتی مانند مجسمه های قدیمی، کتاب های آسمانی و عتیقه جات در میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است. از آثار تاریخی شهر شانگهای می توانیم به باند اشاره کنیم که شامل آسمان خراش ها غول پیکر می باشد.

چین سرزمین عجایب 

ویکتوریا در تور چین

در تور چین از بندر زیبای ویکتوریا در شهر هنک کنگ دیدن می شود. از جاذبه های این بندر می توانیم به قلعه ویکتوریا اشاره کنیم که منظره زیبایی را در پیش چشم های هر بیننده ای ایجاد می کند. از دیدنی های بی نظیری که می توانید در این قلعه تجربه کنید سمفونی زیبای چراغ های ساختمان های اطراف می باشد.

بهشت تور چین هانگژو

در هر مسافرتی باید جایی برای استراحت وجود داشته باشد، به جز هتل ها در تور چین جای دیگری نیز وجود دارد که به خاطر باغ ها و طبیعت بی نظیرش به بهشت تشبیه می شود. در هانگژو چین می توانید از پل کمانی و بتکده تصادفی بازدید کنید.