مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

گردشگری و خرید در آفریقای جنوبی

(0 رای‌ها)
دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396 ساعت 10:17

توضیحات


مردم آفریقای جنوبی به صنایع دستی علاقه زیادی دارند به همین علت در اکثر بازارهای این کشور کارهای دستی زیبا و جالبی می بینید. از سوغاتی های خوردنی آفریقای جنوبی می توان به چای رویباس نام برد که خاصیت دارویی و ضد سرطانی دارد و جزء جدا نشدنی تور آفریقای جنوبی می باشد. در این متن برخی از این صنایع دستی را می تواند سوغاتی خوبی باشد معرفی می کنیم.

گردشگری و خرید در آفریقای جنوبی 

بدلیجات و سنگ های گران قیمت

استفاده از بدلیجات از آداب و رسوم بومیان آفریقای جنوبی است و در همه فرقه ها نیز استفاده می شود. این بدلیجات در غرفه های سنتی و نیز حتی در بهترین مراکز خرید نیز به فروش می رسد و با استقبال گردشگرانی که با تور خارجی به این کشور آمده اند، رو به رو شده است. علاوه بر این بدلیجات ها آفریقای جنوبی مملو از طلا هایی است که با سنگهای قیمتی مخصوص این کشور تزئین شده است. از این سنگها می توان به الماس و تانزانیت که از منابع اصلی و گران قیمت آفریقا هستند اشاره کرد. گاهی اوقات هدف از تور مسافرتی آفریقا خرید همین سنگ های قیمتی است که فقط در این کشور یافت می شود.

گردشگری و خرید در آفریقای جنوبی 

صنایع دستی و سوغاتی محبوب آفریقا

در برخی شهرها و دهکده های کوچک در کشور آفریقای جنوبی مجسمه ها و تندیس هایی در گذشته توسط مردمانشان درست می شد که بیشتر جنبه سرگرمی و وقت گذرانی داشت اما با گذشت زمان و جلب توجه تور گردشگری به یک تجارت تبدیل شد. اما سوغاتی محبوب و دوست داشتنی آفریقای جنوبی  تخم های شتر مرغ تزئین شده ای است که بسیار زیبا هستند و از مهمترین سوغاتی های این کشور محسوب می شوند. با دیدن این تخم شترمرغ های تزئین شده انتخاب برایتان سخت می شود چون هر کدام طراحی خاص و زیبایی دارند. با توجه به اینکه دارای بهای بیشتری هستند اما ارزش خریدن را دارند و می توانند یگ یادگاری خوب از این کشور و از تور آفریقای جنوبی باشند. الهام سیر پیشرو عرصه تور در ایران .