مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

دیدنی های کازابلانکا در تور مراکش

(0 رای‌ها)
چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 11:27

توضیحات

تور مراکش و بافت قدیمی کازابلانکا

اگر به دنبال کشف تاریخ و فرهنگ کازابلانکا هستید حتماً از بخش قدیمی این شهر بازدید کنید مطمناً چیزهای خوبی درباره تاریخ این کشور در تور مراکش گیرتان می آید. در این منطقه از شهر مسجدی وجود دارد که بزرگترین مسجد مراکش و نیز بزرگترین مسجد در اروپا می باشد معماری و طراحی این مسجد و مناره های بلندش در نظرمسافران تور گردشگری بسی شگرف می باشد. می توانید در این بخش از شهر به قدم زدن در کوچه ها و خیابان های آن بپردازید و از بناهای قدیمی و نیز ساختمان های اداری مهم و میدان اصلی کازابلانکا دیدن کنید.

 دیدنی های کازابلانکا در تور مراکش

سواحل آبی و آفتابی تور کازابلانکا

در تور مراکش یکی از پر بازدید کننده ترین مکان ها سواحل بکر و دنج تور کازابلانکا است. این سواحل بسیار مجهز بوده و مملو از هتل لوکس و رستوران های با غذای محلی مراکش می باشد. از تفریحات رایج می توان به دو، والیبال ساحلی و قدم زدن در سکوت دنج این سواحل که بسیار مورد علاقه گردشگران خارجی که از تور خارجی برای رسیدن به این سواحل بهره برده اند، است. دنج ترین ساحل کازابلانکا ساحل محمدیه می باشد که از جمله سواحل دست نخورده و تحریف نشده به دست بشر است. ساحل روستای اولیدیا نیز از سواحل کازابلانکا است که همه چیز در آن به شگل قدیمی و سنتی وجود دارد و یک تفریح در ساحلی متفاوت را برایتان رقم می زند.

دیدنی های کازابلانکا در تور مراکش 

مراکز خرید مهم کازابلانکا در تور مراکش

خرید محبوب ترین بخش سفر با تور مراکش و تور خارجی است و گردشگران معمولا دوست دارند برای آن وقت بیشتری بگذارند. در بازار مرکزی کازابلانکا هر آنچه را که می خواهید می توانید پیدا کنید و نیز از دست فروش ها و دوره گردهای بازار وسایل مورد نیاز خود را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت تهیه کنید. اما اگر به دنبال صنایع دستی در این شهر هستید بازار صافی که در بخش بندری کازابلانکا قرار دارد انتخاب خوبی است تا بتوانید دکوری ها و وسایلی از جنس سفال را برای سوغاتی تهیه کنید.