مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تورآنتالیا سفری مهیج

(1 رای)
یکشنبه, 24 دی 1396 ساعت 18:48

توضیحات

در مورد تور آنتالیا هر میزان توضیحات ارائه دهیم باز هم کم است و نمی تواند گویای زیبایی ها و دیدنی های گردشگری این شهر زیبای ترکیه باشد. با توجه به استقبال بسیار زیاد توریست ها و مسافران از تور آنتالیا در این نوشتار نیز به بررسی برخی دیگر از دیدنی ها و جذابیت های تور آنتالیا می پردازیم و از شما عزیزان نیز دعوت می کنیم که با آژانس الهام سیر همراهی بفرمایید. با سفر به آنتالیا می توانید یک مجموعه بی نظیر از بناهای تاریخی و زیبایی های طبیعی را یکجا مشاهده کنید. تور آنتالیا سن و سال نمی شناسد و با هر سن و سلیقه ای می توانید جاذبه های مناسب خود را در آنتالیا مشاهده کنید.

تورآنتالیا سفری مهیج

کوه ها و تله کابین ها در تور آنتالیا

یکی از اماکن دیدنی آنتالیا جاذبه های طبیعی است و در رأس آنها کوه توروس می باشد که با ارتفاع بسیار زیاد و امکانات مهیج و لذت بخش مانند اسکی و پاراگلایدر می تواند یک تفریح فوق العاده جذاب و هیجان انگیز باشد. زمستان های این کوهستان بسیار زیبا می باشد و پیست اسکی مجهز آن نیز خود دنیای دیگری دارد. جذابیت هیجان انگیز دیگر در تور آنتالیا تله کابینی می باشد که بر فراز شهر قرار گرفته است و می توانید از آسمان به مشاهده شهر آنتالیا بپردازید. ابتدای این تله کابین از سواحل آنتالیا آغاز می گردد و با پرواز بر فراز شهر آنتالیا تا سواحل مدیترانه و کوه های توروس را می توانید با این تله کابین مشاهده کنید.

تورآنتالیا سفری مهیج

جنگل های زیبای آنتالیا

جنگل های پالم در آنتالیا نه فقط نوعی پوشش گیاهی بلکه یکی از ویژگی های زیبای این شهر می باشد. انبوه درختان پالم در جنگل های آنتالیا باعث شده است که علاقه مندان به جنگل نیز بتوانند در کنار سواحل زیبا و کوهستان فوق العاده به جنگل گردی بپردازند. این درختان که در سواحل دریای مدیترانه به وفور یافت می شوند با سایه خُنک خود تابستان را زیباتر می کنند و جذابیت های ویژه ای دارند. این درختان را می توانید در سواحل آنتالیا به وفور مشاهده کرده و در تابستان از سایه و در زمستان از سقف آن بهره ببرید. با این اوصاف سفر به آنتالیا نه تنها یکنواخت و خسته کننده نمی شود بلکه با تنوع بی نظیر و فراوانی امکانات رفاهی و توریستی هر میزان بیشتر در آنتالیا باشید دیدنی ها و جذابیت های بیشتری را مشاهده خواهید کرد.