مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

مراکز خرید تور استانبول

(0 رای‌ها)
جمعه, 12 خرداد 1396 ساعت 10:59

توضیحات

بسیاری از گردشگران تور استانبول را به خاطر مراکز خریدش انتخاب می کنند چون عاشق خرید و بازار گردی و تور گردشگری هستند. اگر شما هم جزو این دسته از گردشگران هستید باید به خاطر حسن انتخابتان تبریک بگوییم. تور استانبول همیشه یکی از این سه مرکز خرید را در برنامه خود دارد. بنابراین قدم بعدی بعد از رزرو بلیط هواپیما و ترجیحاً بلیط چارتری انتخاب مراکز خرید است.

مراکز خرید تور استانبول 

کاپیتول لوکس ترین مرکز خرید تور استانبول

اگر در تور استانبول به دنبال یک مرکز خرید لوکس اما با قیمت مناسب هستید کاپیتول بهترین انتخاب برای شما می باشد. این مرکز خرید بسیار بزرگ بوده و دارای 6 طبقه می باشد که بیش از 150 واحد دارد و هر طبقه مختص به رستوران، سینما و سالن ورزشی و پارکینگ می باشد. کاپیتول دارای اجناس ترک و مرغوبی است و محال است با دیدن لباس ها و اجناس آن دست خالی از این مرکز خرید برگردید.

آتاکوی مرکز خرید ویژه تور استانبول

مرکز خرید آتاکوی در یکی از برترین مناطق استانبول قرار دارد و به دلیل نزدیکی به فرودگاه دارای محبوبیت بسیاری در تور ترکیه می باشد. آتاکوی چیزی فراتر از مرکز خرید می باشد و دارای منظره رو به دریا است همچنین در این مرکز خرید سینما و شهربازی سرپوشیده وجود دارد که می توانید در حین خرید کودکان خود را به این شهربازی بگذارید و با خیال راحت به خرید بپردازید. به دلیل دسترسی به اماکن مهم و جاذبه های استانبول آتاکوی دارای برتری زیادی در نزد گردشگران تور خارجی می باشد.

مراکز خرید تور استانبول 

آک مرکز خریدی با اجناس شیک

مرکز خرید آک در استانبول یکی از مراکز خرید مهم می باشد و دارای اجناس و برندهای ترک است. با اینکه بیش از 20 سال از ساختش می گذرد هنوز این شعار خود را که اجناس مرغوب در اختیار مشتریان می گذارد را زیر پا نگذاشته است البته باید بگوییم که این مرکز خرید بازسازی شده است و بسیار شیک می باشد. علاوه بر خرید در این مرکز خرید می توانید به رستوران ها و کافه های این مرکز بروید و ساعاتی را در آنها با صرف غذاهای ترکیه ای و نیز نوشیدنی های اصیل ترکی مثل قهوه ترک به استراحت بپردازید. در مرکز خرید آک می توانید انواع لباس ها و پوشاک را با برندهای محبوب تان خریداری کنید. در نزدیکی این مرکز خرید هتل پنج ستاره با امکانات فول آماده پذیرایی از گردشگران تور داخلی و تور خارجی می باشد و آک از این نظر دارای اهمیت است.