مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

جاذبه های گردشگری تور روسیه

(0 رای‌ها)
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 11:37

توضیحات

شهر مسکو یکی از بزرگترین شهرهای قاره اروپا و پایتخت کشور روسیه است که یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری برای تور خارجی به حساب می آید و ظرفیت بسیار زیادی برای جذب گردشگران و توریست ها دارد. نام این شهر دیدنی در تور روسیه از نام رود (موسکوا) به معنای شهر کنار رود گرفته شده است. قبل از رزرو بلیط هواپیما بهتر است درباره مکان های دیدنی این شهر اطلاعات کافی داشته باشید. می خواهیم درباره تور مسکو و این شهر رویایی و دیدنی توضیحاتی مختصر را ارائه دهیم.

 جاذبه های گردشگری تور روسیه

مسکو نگین گردشگری روسیه

یکی از مکان هایی که در تور مسکو مورد بازدید قرار می گیرد دانشگاه دولتی (لومونسف مسکو) است که در سال 1755 به دستور ژوزف استالین بر روی تپه ای به اسم تپه گنجشکان با سبک معماری گوتیک و باروک بنا شده است. بنای دیگری که توسط استالین ساخته شده است هفت خواهران یا آسمان خراش استالین است که از هفت ساختمان دانشگاه دولتی مسکو، مجتمع کاتلنیچسکایا، هتل اوکراین، ساختمان وزارت خارجه، مجتمع کورد ینسکایا، برج دوشکین و هتل لنینگراد تشکیل شده است. بنای دیگری که جزو مکان های گردشگری در تور روسیه به حساب می آید، بنای یادبود فتح فضا نام دارد که به افتخار برنامه فضایی روسیه به ارتفاع 107 متر ساخته شده است که در زیر این بنای موشکی شکل، موزه ملی فضا قرار دارد.

جاذبه های گردشگری تور روسیه 

تنوع اماکن تاریخی گردشگری تور مسکو

تور مسکو به دلیل وجود بناهای دیدنی زمان زیادی به طول می انجامد و حتماً باید از قبل نسبت به رزرو هتل اقدام کرد. دو کلیسایی که در تور مسکو مورد بازدید قرار میگیرد کلیسای سنت باسیل و کلیسای جامع مسیح منجی می باشد که کلیسای سنت باسیل 450 سال قدمت دارد و به دستور ایوان مخوف در میدان سرخ مسکو ساخته شده است و بعد از چندین سال به موزه تبدیل شده است. کلیسای جامع مسیح منجی که ارتفاع 103 متری دارد و در بخش شمالی رود موسکوا و جنوب غربی کرملین قرار دارد. مجسمه پیتر یکم، آرامگاه سرباز گمنام و متروی مسکو نیز در تور مسکو مورد بازدید قرار می گیرد.