مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

مراکز خرید مسکو

(0 رای‌ها)
دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 11:43

توضیحات

در مقاله پیشین در مورد مراکز خرید خیابانی مسکو چند خیابان مشهور این شهر را معرفی کردیم و در ادامه به بررسی خیابان های مسکو که برای خرید مناسب هستند می پردازیم. تور مسکو با توجه با جاذبه های فرهنگی و تاریخی و طبیعی یکی از تورهای مورد علاقه ایرانی ها می باشد و با توجه به علاقه بیش از حد ما ایرانی ها برای خرید در سفر، کارشناسان آژانس الهام سیر تصمیم گرفتند که مطالبی را در مورد بهترین مراکز خرید روسیه برای شما همراهان همیشگی الهام سیر آماده کنند تا در سفر به روسیه و شهر مسکو بتوانید زمان و برنامه های خود را بهتر مدیریت کنید. در ادامه با ما باشید با معرفی بهترین مراکز خرید مسکو.

مراکز خرید مسکو

مناطق جذاب برای خرید در مسکو

در سفر به مسکو و اقدام برای خرید باید از قبل مشخص کنید که به دنبال چه چیزی هستید. آیا به دنبال خرید برندها و کالاهای لوکس می باشید و یا اینکه به صنایع دستی و هنری مسکو و روسیه علاقه مندید. دو خیابان با نام های Kitai-Gorod و Tretyakovsky Proezd در مسکو می تواند انتخاب های مناسبی برای خرید صنایع دستی و هنر بومیان روسیه و نیز زیورآلات باشد. البته این مراکز دارای مغازه های لوکس و برند نیز می باشند ولی در مجموع برای خرید صنایع دستی شهرت بیشتری دارند.

مراکز خرید مسکو

بازارهای مسکو

صنایع دستی در روسیه نزد گردشگران و مسافرات تور روسیه و تور مسکو اهمیت زیادی دارد و از پایه های ثابت خرید می باشد. بازار دیگری را که می توان برای خرید صنایع دستی روس در شهر مسکو معرفی کرد به بازار Izmailovo مشهور است و انواع صنایع دستی را می توان در آنجا یافت. کلاه های پشمالوی روسی و انواع خاویار را نیز در بلوار Petrovka می توانید تهیه کنید و البته عروسک های نمادین روس را. همچنین در مرکز خرید TsUM که یک مرکز خرید بزرگ به حساب می آید می توانید پوشاک و خصوصاً پوشاک خز برای مقابله با سرمای روسیه تهیه نمایید و رستوران ها و غذاهای متنوعی را نیز تست کنید.