مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

اطلاعات گردشگری فنلاند

(0 رای‌ها)
سه شنبه, 18 مهر 1396 ساعت 09:47

توضیحات

فنلاند از کشور هایی می باشد که به خاطر جاذبه های زیاد مورد توجه گردشگران و توریست ها در تورهای اروپایی و تور خارجی قرار می گیرد. بهتر است قبل از سفر با تور فنلاند و این سرزمین که به خاطر  برکه ها و اسکله های فراوان معروف است اطلاعات کافی درباره دیدنی  ها و هتل های آن داشته باشیم. برای سفر به فنلاند می توانیم از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنیم. در متن زیر می خواهیم جاذبه های بی نظیر این کشور رویایی را به تصویر بکشیم.

اطلاعات گردشگری فنلاند 

جاذبه های تور فنلاند

از زیبایی های که در تور ارزان فنلاند مورد بازدید قرار می گیرد، می توان به برکه های چشم نواز، سوناهایی با سبک سنتی و جنگل های تمام نشدنی اشاره کرد. کلبه های چوبی که در میان جنگل قرار گرفته و برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده ، ماکی نام دارد. از هتل هایی که در تور فنلاند برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده هتل هارون، هتل لیلا، هتل کومولوس،هتل سوکوس، هتل آرتور را می توانیم نام ببریم.

هلسینگی فنلاند

پایتخت فنلاند، شهر کوچک هلسینکی می باشد. از جاذبه هایی که در تور فنلاند مورد بازدید قرار می گیرد، اسکله ای است که شامل بازارچه ای با مغازه هایی مختلف می باشد. دیدنی ترین قسمت هلسینگی پارک ملی است که شامل گونه های مختلف حیوانات و پرندگان می باشد.

اطلاعات گردشگری فنلاند 

هامینلینا و الند و لایند

از جزیره هایی که در تور فنلاند مورد بازدید قرار می گیرد، می توانیم به جزیره الند اشاره کنیم. این جزیره شامل رستوران هایی است که غذاهای مختلفی را طبغ می کنند. جاذبه طبیعی که مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد، تپه های هامینلینا می باشد. این تپه ها در نزدیکی کاخ تاواستهوس و موزه این شهر قرار دارد. دومین جاذبه طبیعی دیگری که گردشگران را به تور فنلاند جذب می کند لایند است، شفق قطبی است. این تجربه بی نظیر فقط در این تور فنلاند قابل تجربه است.