مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

هتل های ارزان اصفهان

(0 رای‌ها)
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 11:43

توضیحات

اصفهان چندین سال است به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای گردشگری ایران در آسیا و جهان مشهور شده است. اهمیت اصفهان هم به واسطه تاریخ و تمدن و هم آثار دستی و معماری خاص و زیبای این شهر است که در کنار آن با دارا بودن امکانات مناسب می تواند میزبانی شایسته برای توریست ها و مسافران داخلی و خارجی باشد. تور اصفهان همواره از تور های محبوب بوده و بسیاری آژانس مسافرتی الهام سیر وجود دارند که می توانند چنین تورهایی را به شما پیشنهاد بدهند که البته کیفیت و قیمت و اطمینان آنها قطعاً با یکدیگر متفاوت است. در این نوشتار با توجه به اهمیت مراکز اقامتی در سفر به بررسی هتل های ارزان اصفهان پرداخته ایم که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

هتل های ارزان اصفهان

هتل های در دسترس اصفهان

تعداد هتل های اصفهان با امکانات و شرایط متغیر و قیمت های ارزان تا نجومی زیاد است و در این نوشتار فقط به هتل هایی با قیمت مناسب می پردازیم. هتل آرس اصفهان و هتل جلفا را می توان در لیست هتل های دو ستاره و متوسط در عین حال راضی کنند و با توجه به قیمت مناسب معرفی کرد.هتل جلفا در بافت قدیمی شهر اصفهان قرار گرفته است که تردد به اماکن تاریخی را برای شما آسانتر می سازد برای مثال پیاده می توانید به کلیسای وانک بروید. امکانات این هتل نیز با توجه به دارا بودن پارکینگ و رستوران و فروشگاه مناسب ارزیابی می شود.

هتل های ارزان اصفهان

هتل جهانگردی و هتل آزادی اصفهان

یکی دیگر از بی شمار هتل های سه ستاره در اصفهان هتل جهانگردی نام دارد که این هتل نیز از امکانات خوبی بهره برده و اینترنت و پارکینگ و کافی شاپ و نیز سالن اجتماعات از برجستگی های آن می باشد. این هتل 50 ااتاق دارد و در کوی امام اصفهان واقع شده است. هتل آزادی از نظر تعداد اتاق محدودتر می باشد و با 38 اتاق باید از قبل اطمینان حاصل کنید که جای خالی داشته باشد. اما نقطه قوت این هتل دسترسی بسیار مناسب به بیشتر اماکن گردشگری اصفهان می باشد. نهایتاً به عنوان آخرین هتل هتل ملک یک هتل دو ستاره را پیشنهاد می کنیم. این هتل نسبتاً کوچک است و فقط 19 اتاق دارد اما با ظاهر و معماری سنتی جلوه زیبایی دارد. می توان ادعا کرد امکانات این هتل به نسبت تعداد اتاق ها بسیار مناسب می باشد. امیدواریم از میان هتل های فوق هتل مناسبی را انتخاب و سفر جذاب و به یاد ماندنی را تجربه کنید.