مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

دیدنی های کوهستان صفه

(0 رای‌ها)
چهارشنبه, 09 اسفند 1396 ساعت 20:40

توضیحات

در ادامه نوشتار قبلی در مورد پارک کوهستانی صفه به بررسی موارد دیگری از زیبایی های این پارک می پردازیم و از شما دعوت می کنیم که الهام24 را همراهی کنید. در مورد تله کابین صفه گفتیم و مورد مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم بولینگ اصفهان در کنار کوه صفه و نیز پارک بادی و باغ وحش و ... می باشد که در ادامه بیان می کنیم. پارک صفه به عنوان یکی از اماکن گردشگری مهم اصفهان هم برای ساکنین این شهر و هم برای مسافران داخلی و خارجی مطرح است و پرداختن به آن می تواند به این مسافرین کمک کند بازدید لذت بخش تری داشته باشند.

دیدنی های کوهستان صفه

امکانات کوهستان صفه

بولینگ اصفهان یا همان صفه اين مركز با مساحتي حدود ۱۰۰۰ مترمربع و ۱۰ خط بازي همه روزه پذيراي مشتاقان اين ورزش مفرح مي باشد و برای بازدید از آن می توانید به اتوبان شهداي صفه، كوه صفه، كنار تله كابين صفه مراجعه کنید. همچنین پارك بادي صفه نیز در اتوبان شهداي صفه، كوه صفه قرار دارد. در این منطقه باغ وحش و رستوران فراز صخره و زاگرس نیز وجود دارد. در مورد منابع و جاذبه هاي تفرج جمعي و پيك نيك نیز باید اشاره کنیم که وجود امكانات فضاي سبز متنوع، بركه‌هاي آب و آب نماها، وجود فضاهاي باز براي اطراق و آشپزي، وجود امكانات مختلف براي بازي هاي جمعي و پياده‌روي، گشت و تماشا اين مكان را به محلي براي تفريح و تفرج مردم تبديل نموده است.

دیدنی های کوهستان صفه

جاذبه هاي طبيعي صفه

صفه علاوه بر مواردی را که بیان کردیم جاذبه های طبیعی بسیار زیبایی دارد، كوه صفه با دارا بودن ارتفاع ۲۲۴۱ متر و موقعيت استقرار چسبيده به شهر و اشراف كامل آن به رودخانه و جلگه سرسبز زاينده‌رود و پيكره شهر اصفهان داراي شرايط استثنايي و منحصر به فردي است كه از نظر چشم انداز شهري، طراحي محيطي و توسعه گردشگري اهميت دارد. كوه صفه به عنوان يك نشانه بزرگ شهري عمل مي‌كند كه از يك طرف، از تمام نقاط شهر قابل مشاهده است و از طرف ديگر بهترين امكان را براي تماشاي چشم انداز زيبا و رنگارنگ كل شهر اصفهان در اختيار مي‌گذارد.