مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

هتل های تور ابیانه در اصفهان

(0 رای‌ها)
دوشنبه, 12 تیر 1396 ساعت 11:37

توضیحات

اصفهان یکی از شهرهای مستعد و مملو از جاذبه های تاریخی و فرهنگی ایران برای تور گردشگری به حساب می آید و سالانه گردشگران زیادی با استفاده از تور داخلی و تور خارجی از اصفهان دیدن می کنند. اما خارج از شهر اصفهان نیز خالی از اماکن تاریخی و گردشگری نیست. روستای ابیانه در تور اصفهان به دلیل جاذبه های تاریخی و گردشگری یکی از مناطق گردشگری این شهر به حساب می آید که در تورهای گردشگری مورد توجه قرار می گیرد و مسافران می توانند با رزرو بلیط هواپیما به اصفهان پرواز کنند و از آنجا به ابیانه بروند. این روستا از توابع شهرستان نطنز است و به دلیل وجود بناهای تاریخی و ساختمان های با معماری بومی جزو مشهورترین روستاهای ایران و خصوصاً تور ابیانه به حساب می آید. روستای ابیانه در مرداد سال 1354 به عنوان یکی از آثار ملی به ثبت رسیده است و گردشگران بسیاری را به دلیل آب و هوای خوب و تمیز به خود جذب می کند. در این روستا برای اقامت مسافران دو هتل مناسب وجود دارد که سعی می کنیم توضیح مختصری در مورد هر کدام ارائه کنیم.

هتل های تور ابیانه در اصفهان 

هتل ابیانه در تور ابیانه

هتل ابیانه مکانی آرام برای اقامت گردشگران به حساب می آید بنای این ساختمان شبیه ساختمان های بومی ساخته شده است و حتی در ساخت آن از مواد و مصالح بومی استفاده شده است. این هتل در سال 1386 با زیربنای 2500متر در چهار طبقه تاسیس شده و شامل 35 اتاق می باشد و این هتل شامل خدماتی مانند صندوق امانات، پارکینگ، فروشگاه، اینترنت در لابی، پذیرش تمام وقت، خدمات راهنمای تور ابیانه می باشد و پارکینگ و اینترنت در هتل ابیانه به صورت رایگان می باشد. در فضای بیرونی آن مکان هایی به صورت سنتی و قدیمی برای نشستن طراحی شده است و اتاق های دو تا شش تخته را شامل می شود.

هتل های تور ابیانه در اصفهان 

هتل ویونا در تور اصفهان گردی

هتل سه ستاره ویونا در سال 1385 تاسیس شده و شامل چهار طبقه و سی اتاق می باشد. از خدمات وامکانات این هتل می توان به مکان هایی برای بازی و سرگرمی، پارکینگ، تاکسی سرویس، لابی، فروشگاه اشاره کرد که پارکینگ و اینترنت در این هتل به صورت رایگان می باشد. این هتل شامل اتاق های دو تخته دبل، دو تخته توئین، سه تخته و چهار تخته و پنچ تخته و سوئیت چهار تخته می باشد.