مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

بررسی هتل ها در تور اصفهان

(0 رای‌ها)
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 11:34

توضیحات

استان اصفهان یکی از شهر های ایران است که سالانه پذیرای تعداد زیادی تور داخلی و نیز توریست ها و گردشگران کشور های مختلف، که با تور خارجی وارد ایران می شوند و از این شهر دیدن می کنند و گردشگران می توانند با رزرو بلیط هواپیما به شهر اصفهان سفر کرده و از جاذبه های تور گردشگری که در این شهر وجود دارد بازدید کنند. در تور اصفهان برای اقامت گردشگران و توریست ها هتل های متنوعی در نظر گرفته شده است که در این نوشتار تلاش کرده ایم برخی از آنها را مرور کرده و توضیحات کوتاهی در مورد هر کدام ارائه دهیم.

بررسی هتل ها در تور اصفهان 

هتل های اسپادانا و جمشید در تور اصفهان

این هتل سه ستاره در چهار طبقه ساخت شده است و 32 اتاق دارد. این هتل شامل امکاناتی مانند: لابی، اسانسور، کافی شاپ، صندوق امانات، پارکینگ، اینترنت رایگان و کافی نت می باشد و گردشگران تورها می توانند در این هتل غذاهای ایرانی و فرنگی و دریایی میل کنند. هتل جمشید نیز در یکی از خیابان های قدیمی تور اصفهان یعنی خیابان چهار باغ قرار دارد و امکاناتی مانند لابی، صندوق امانات، کافی شاپ، اینترنت، پاور سوییچ، سرویس اتاق و پارکینگ رایگان در اختیار گردشگران قرار می دهد. همچنین هتل سنتی اصفهان که از بناهای تایخی به جا مانده از عهد صفوی می باشد و قدمتش به 400 سال می رسد نیز در تور اصفهان مشتاقان خود را دارد. اتاق های این هتل نمایی قدیمی دارد و حیاط هتل همچون خانه های قدیمی حوض فواره آبنما دارد. اقامت در این هتل آداب و رسوم گذشتگان را برای گردشگران تداعی می کند و شامل امکانات سایر هتل ها که در بالا اشاره کردیم می شود.

بررسی هتل ها در تور اصفهان 

دو هتل مناسب در تور اصفهان

هتل هشت بهشت که یک هتل یک ستاره اقتصادی است و 12 اتاق دارد و به عمارت عالی قاپو، بازار قیصریه و باغ موزه چهل ستون نزدیک است و بازدید از این مکان ها را برای گردشگران تورها راحت می کند و شامل امکاناتی مانند لابی، اینترنت، کافی شاپ، پارکینگ و سرویس اتاق می باشد. هتل دیگری که برای استفاده در شهر اصفهان مناسب است هتل همام می باشد. یک هتل دوستاره میان رده اصفهان که 120 اتاق دارد و به مکان های دیدنی مانند کاخ عالی قاپو، باغ پرندگان و فرودگاه بین المللی نزدیک بوده و امکانات مناسبی دارد.