مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

اماکن گردشگری اراک

(0 رای‌ها)
جمعه, 31 شهریور 1396 ساعت 12:34

توضیحات

اگر در ایران به دنبال لذت بردن از جاذبه های طبیعی می باشید، بهتر است در میان تعداد زیادی تور داخلی بهترین آنها از نظر آثار و زیبایی های طبیعی یعنی تور اراک را انتخاب کنید. از روش هایی که می توانید برای سفر به اراک استفاده کنید، استفاده از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس اشاره کنیم. برای اقامتی آسوده و بازدید از جاذبه های زیبای تور اراک بهتر است قبل از سفر هتل مورد نظر خود را رزرو کنید. معروف ترین جاذبه های تور اراک شامل موارد زیر می شوند.

اماکن گردشگری اراک 

تالاب و کویر میقان

در تور اراک می توانید از کویر میقان بازدید کنید که قهرمان اصلی که مانع گسترش این کویر می شود گیاهی به نام قره داغ می باشد که با جمع کردن شن ها از روند رو به جلو آنها جلوگیری می کند و تپه های شنی را می سازد. این کویر قسمتی از تالاب میقان می باشد که در فصل بهار به خاطر میزان زیاد بارش های زیر آب مدفون می شود.

اماکن گردشگری اراک 

چشمه چپقلی در تور اراک

آنچه گردشگران را به تور لحظه آخری ترغیب می کند بازدید از چشمه چپقلی در تور اراک می باشد. طبیعت سرسبز و زیبایی در اطراف این چشمه قرار گرفته که با همراهی کارکنان محیط زیست و کاشت درختان افرا، زبان گنجشک و اقاقیا زیبا تر شده است. از خواص درمانی این چشمه می توانیم به درمان سنگ صفرا و کم خونی و بهبود نقرس، دیابت و امراض پوستی مفید است.

اماکن گردشگری اراک 

دره چکاپ اراک

گردشگران تور اراک برای بازدید از دره زیبایی که جزو مناطق حفاظت شده محیط زیست می باشند، به ایران سفر می کنند. در این دره می توانید گونه های مختلف گیاهی مانند نسترن، کاسنی، نعنا، شب بو و فرفیون اشاره کنیم. دیدن حیواناتی مانند قوچ، میش، پلنگ، شغال، شاهین، کرکس، مار آبی و لاک پشت در یک مکان انسان را به وجد می آورد. این دره به خاطر اضافه شدن چند کوه و منطقه دیگر به هفتاد قله شهرت یافت.