مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تور یاسوج

(0 رای‌ها)
پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 08:03
مبدا : تهران مقصد : باسوج تاریخ اعتبار : خرداد 96 حمل و نقل : هوایی مدت اقامت : 2 شب و 3 روز

اطلاعات تور

مبدا تهران
مقصد باسوج
حمل و نقل هوایی
خطوط هوایی آسمان- ماهان
مدت اقامت 2 شب و 3 روز
روزهای حرکت 13 خرداد 96
محل اقامت هتل 4 ستاره آزادی
خدمات بليط پرواز رفت تهران به ياسوج و برگشت شيراز به تهران، اجراي گشتها در ياسوج و شيراز با وسيله نقليه توريستي ، دو شب اقامت در هتل پارسيان آزادي ياسوج 4 ستاره ، دو وعده صبحانه بوفه در هتل، پذيرايي ،وروديه اماکن ديدني تور، بيمه مسافرتي، همراهي راهنماي تور (فقط هزينه 3 وعده ناهار و 2 وعده شام به عهده مسافر است)
برنامه سفر روز اول تور: ساعت 5 صبح پرواز از تهران به ياسوج،ورود به هتل و صرف صبحانه و استراحت،ديدار از آبشار ياسوج،طبيعت شهر ياسوج و گشت شهري ياسوج - روز دوم تور: حرکت به سوي منطقه سي سخت،ديدار از چشمه ميشي،منطقه حفاظت شده کوه دنا و گشت و گذار در اطراف ياسوج - روز سوم: ساعت 8 صبح حرکت از ياسوج به سوي آبشار مارگون و ديدار از طبيعت زيباي مارگون،حرکت به سوي بهشت گمشده ، ديدار از پيست اسکي سپيدان و ادامه مسيربه سوي شيراز و گشت حافظيه شيراز و پرواز از شيراز به تهران
توضیحات تور 1- بیمه سامان برای مسافرین بالای 60 سال اجباری است که بصورت جداگانه مازاد بر مبلغ تور اخذ خواهد شد. 2- نرخ تخفیف دار اطفال بالای 2 سال فقط همراه والدین در یک اتاق می باشد و در صورت درخواست اتاق مجزا عینا نرخ بزرگسال اخذ خواهد شد. 3-هتل و تور گارانتی ؛ غیر قابل استرداد می باشد. 4- در صورت جا ندادن هتلهای نام برده شده و هتل های مشابه و همردیف این هتلها کانفرم خواهد شد. 5- ارائه شناسنامه برای اطفال زیر 2 سال الزامی است. 6- همکاران گرامی قبل از رزرواسیون حتما از تغییرات احتمالی نرخ تور مطمئن شده و در صورت عدم ارسال بیعانه تور آخرین نرخ پکیج معیار تسویه تور می باش

هتل

نام هتل درجه هتل دوتخته (هرنفر) یک تخته کودک 12-5 سال کودک 5-2 سال
هتل آزادی 4 980.000 1.170.000 870.000 530.000

یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و ار شهرهای جنوبی ایران است. پیش از ایجاد این شهر، در حدود ۶ کیلومتری آن، یک شهر قدیمی به نام «تل خسرو» قرار داشت که زمانی مرکز نفوذ خوانین بویراحمد علیا بوده‌است. اینک به جز تپه‌های پراکنده و یک روستا، اثری دیگر از آن باقی نمانده‌است. تل خسرو متجاوز از دو هزار سال قدمت دارد. لیکن احداث ابنیهٔ معاصر در پیرامون آن، بعد از سال ۱۳۰۹ خورشیدی شروع شده و تا سال ۱۳۲۳ ادامه یافت و پس از آن متروک شده‌است.

یاسوج در کنار رودخانه بشار در تپه‌های متعدد در ارتفاع ۱۸۷۰ متری از سطح دریا قرار گرفته، این شهر که تا سال ۱۳۴۹ از توابع شهرستان کازرون بود جدا شد و برای ۳ سال به شهرستان بهبهان داده شد و در نهایت در سال ۱۳۵۵ به مرکزیت استان کهگیلویه و بویراحمد در آمد. در فصل زمستان برف زیادی در این شهر می‌بارد و اکثر نقاط و ارتفاعات اطراف آن برای مدتی طولانی پوشیده از برف باقی می‌ماند. شهر یاسوج ۱۸ کیلومتر وسعت یافته‌است.