مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تور سیشل مرداد 96

(0 رای‌ها)
دوشنبه, 02 مرداد 1396 ساعت 06:03
مبدا : تهران مقصد : سیشل تاریخ اعتبار : مرداد 96 حمل و نقل : هوایی مدت اقامت : 5 شب و 6 روز

اطلاعات تور

مبدا تهران
مقصد سیشل
حمل و نقل هوایی
خطوط هوایی الاتحاد - ایرعربیا
مدت اقامت 5 شب و 6 روز
روزهای حرکت 27 مرداد 96
محل اقامت هتل های 4 ستاره
خدمات ۵ وعده صبحانه راهنمای فارسی زبان همراه تور ترانسفر رفت و برگشت در مقصد بیمه مسافرتی تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو گشت یکروزه با پرداخت ورودیه ها بلیط رفت و برگشت هواپیما و...
برنامه سفر تهران را به مقصد جزیره سیشل ترک می‌کنیم. با رسیدن به این جزیره و ترانسفر به هتل، همسفران ما زمانی برای گشت و استراحت در اختیار خواهند داشت. 2 در این روز به همراه راهنمای تور به بازدید از باغ گیاه شناسی سیشل، موزه تاریخ، میدان آزادی، برج ساعت، کلیسای سنت پائولی و گشت بازار Sir Selwyn Clarke شهر ویکتوریا خواهیم رفت. 3 همسفران ما می‌توانند از زمان‌ آزادشان برای گشت و استراحت لذت ببرند. 4 همسفران ما می‌توانند از زمان‌ آزادشان برای گشت و استراحت لذت ببرند. 5 همسفران ما می‌توانند از زمان‌ آزادشان برای گشت و استراحت لذت ببرند. 6 تا زمان پرواز وقت آزاد خواهید‌داشت و پس از آن با خاطرات خوش به تهران باز می‌گردیم.
توضیحات تور o با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید، تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید. o هتل‌های این تور طبق جدول فوق رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد. o پرداخت عوارض خروج ازکشور به‌عهده همسفران است. o تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود. o مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است. o هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید. o این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد. o برای راحتی همسفران، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق (به نرخ روز) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد. o پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی به‌عهده دالاهو) بر عهده همسفران است. o صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد ونرخ آن بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود.

هتل

نام هتل درجه هتل اتاق دوتخته (هر نفر) اتاق یک تخته کودک زیر 6 سال
sunset beach hotel 4* 1.420 $+ بلیط هواپیما 1800$+ بلیط هواپیما 400$+ بلیط هواپیما
crown beach 4* 1450$+ بلیط هواپیما 1900$+ بلیط هواپیما 400$+ بلیط هواپیما
coral strand smart choice 4* 1600$+ بلیط هواپیما 2100$+ بلیط هواپیما 400$+ بلیط هواپیما