مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تور تانزانیا و زنگبار

(1 رای)
پنج شنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 05:34
مبدا : تهران مقصد : تانزانیا تاریخ اعتبار : تا اطلاع ثانوی حمل و نقل : هوایی مدت اقامت : 6 شب و 7 روز

اطلاعات تور

مبدا تهران
مقصد تانزانیا
حمل و نقل هوایی
خطوط هوایی متغیر
مدت اقامت 6 شب و 7 روز
روزهای حرکت جمعه ها
محل اقامت هتل
خدمات بلیط رفت و برگشت، اقامت هتل، پرواز آروشا-زنگبار ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها ورودیه جاذبه‌های اعلام شده بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو 6 وعده‌ صبحانه،2 وعده‌ ناهار،۳ وعده شام تورلیدر فارسی زبان از ابتدای سفر خدمات و و هزینه ویزای تانزانیا جلسه معارفه تورلیدر با همسفران قبل از تور
برنامه سفر به آروشا پرواز خواهیم کرد و پس از رسیدن به فرودگاه کلیمانجارو به شهر کاراتو خواهیم رفت و در لوج کاراتو اقامت خواهیم کرد. روز دوم، یک روز کامل در پارک حفاظت‌شده گرونگرو سافاری خواهیم‌داشت. از قبایل ماسایی هم در این روز دیدن می‌کنیم. رقص ماسایی‌ها را خواهیم دید و مسیرمان را تا سرنگیتی ادامه می‌دهیم. اقامت‌مان در کمپ تجهیزشده یا لوج خواهدبود. روز سوم بعد از صرف صبحانه سافاری سرنگیتی را خواهیم‌داشت. این‌جا محل تجمع حیوانات پستاندار در جهان است و همچنین بزرگترین جمعیت شیرها اینجاست. بعد از پایان یک روز کامل سافاری در سرنگیتی به محل اقامت‌مان در کمپ تجهیز شده یا لوج در پارک ملی سرنگیتی خواهیم رفت. به‌طوری که اطراف کمپ یا لوج حیوانات مختلفی در رفت و آمد هستند. روز چهارم پس از صرف صبحانه، روز دوم سافاری‌مان شروع می‌شود و پس از آن به کاراتو برای اقامت باز خواهیم گشت. روز پنجم پس از صرف صبحانه و استراحت کافی، به‌سوی آروشا حرکت خواهیم‌کرد. پس از رسیدن به فرودگاه آروشا به زنگبار پرواز می‌کنیم و به محل اقامت‌مان خواهیم رفت. روز ششم گشت نیم‌روزی در بافت قدیم و تاریخی زنگبار، بازار قدیم برده‌فروش‌ها و کلیسای تاریخی منطقه را خواهیم داشت. پس از صرف ناهار قایق‌سواری تا جزیره زندان (لاکپشت‌ها) را خواهیم‌داشت. از زندان‌های قدیم برده‌داری و لاکپشت‌های عظیم‌الجثه بازدید خواهیم‌کرد. سپس اسنورکلینگ در سواحل مرجانی و قایق سواری تا زنگبار را خواهیم‌داشت. در بازار غذای شبانه فروزانی گشتی خواهیم زد و به محل اقامت در بافت سنگی زنگبار می‌رویم. روز هفتم وقت آزاد خواهید داشت تا در زنگبار گشتی بزنید. شما می‌توانید به صورت اختیاری از مزارع ادویه، شنا و اسنورکلینگ با دلفین‌ها، گشت و تفریحات دریایی در سواحل نونگیی را در اولویت تفریحات امروزتان بگذارید.
توضیحات تور با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید، تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید. هتل‌های این تور طبق جدول فوق رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد. با توجه به شرایط سفر از همراهی همسفران کمتر از ۸ سال معذوریم. پرداخت عوارض خروج ازکشور به‌عهده همسفران است. تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود. مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است. هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید. این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد. برای راحتی همسفران، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق (به نرخ روز) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد. پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی به‌عهده دالاهو) بر عهده همسفران است. داشتن گواهی واکسیناسیون تب زرد برای همه مسافران الزامی‌ست. برای این منظور، حداقل ۱۰ روز قبل از شروع سفر، به مراکز واکسیناسیون یا انستیتو پاستور مراجعه کنید.

هتل

نام هتل درجه هتل دوتخته (نفری) یکتخته کودک بدون تخت
lake manyara serena safari/ terno 4* 1570 دلار+هزینه بلیط 2000 دلار+هزینه پرواز 1470 دلار+ هزینه پرواز
تور تانزانیا و زنگبار - 2.0 out of 5 based on 1 vote