مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تور کوبا

(0 رای‌ها)
پنج شنبه, 16 شهریور 1396 ساعت 06:16
مبدا : تهران مقصد : کوبا تاریخ اعتبار : پاییز 96 حمل و نقل : هوایی - وسیله نقلیه توریستی مدت اقامت : 11 شب و 12 روز

اطلاعات تور

مبدا تهران
مقصد کوبا
حمل و نقل هوایی - وسیله نقلیه توریستی
خطوط هوایی متغییر
مدت اقامت 11 شب و 12 روز
روزهای حرکت چهارشنبه 17 آبان
محل اقامت هتل 4*
خدمات ۱0 وعده‌ صبحانه، 3 وعده ناهار و 3 وعده شام ویزای توریستی کوبا ویزای توریستی روسیه ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها اجرای گشت‌های اعلام شده (+ پرداخت ورودیه‌ها) بیمه مسافرتی سامان تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو راهنمای فارسی زبان همراه تور جلسه معرفی تور برای همسفران توسط تورلیدر تورلیدر برنامه: آقای سینا نصیری افشار
برنامه سفر روز اول صبح زود از تهران عازم "مسکو" هستیم و در هتل فرودگاهی "مسکو" اقامت خواهیم داشت. 2 روز دوم از "مسکو" به سمت "هاوانا" پرواز می‌کنیم. به هتل محل اقامت‌مان خواهیم رفت. عصر وقت آزاد خواهید داشت. 3 گشت بافت تاریخی و ثبت جهانی شده هاوانا را خواهیم داشت و از Plaza de Armas, El Templete, La Catedral San Cristobal de la Habana and the Museo de la Revolucion بازدید می‌کنیم. بعد از ظهر وقت آزاد برای گشت شهری و تور شهری ماشین های کلاسیک خواهید داشت. 4 به سوی وینالس حرکت می‌کنیم. گشت اختیاری وینالس یا گشت بازدید از تمساح کوبایی و دریاچه برنامه این روز از سفرمان است. به هاوانا بازمی‌گردیم و در همانجا اقامت داریم. 5 بسوی سانتاکلارا حرکت می‌کنیم. سوار بر قطار از مزارع نیشکر روستای استرالیا بازدید خواهیم‌کرد. ناهار را در بین مسیرصرف می‌کنیم. سپس از بنای یادبود چه گوارا دیدن کرده و در ادامه مسیر بسوی ترینیداد می‌رویم. 6 بازدید از بافت روستای ترینیداد تا ظهر دربرنامه امروزمان قراردارد. بعد از ظهر وقت آزاد برای گشت‎های اختیاری خواهیدداشت(دوچرخه سواری، اسب سواری و سواحل ترینیداد و...). شب‌هنگام زمان بسیار خوبی برای گشت ‌زدن در خیابان‌های ترینیداد خواهد بود چون کم‌کم نوازندگان خیابانی و رستوران‌ها فعالیت اصلی خود را آغاز می‌کنند. 7 تا ظهر وقت آزاد برای گشت در ترینیداد را خواهیدداشت. بعد از ناهار بسوی سینفوگس حرکت می‌کنیم. از میدان خوزه مارتی و بازارچه میدان بازدید می‌کنیم. تماشای غروب دماغه Ponta Gorda را در کنار هم هستیم و در نهایت بسوی ترینیداد برمی‌گردیم. 8 بسوی وارادرو حرکت می‌کنیم. ناهار را بین مسیر صرف می‌کنیم. بعد از ناهار به وارادرو می‌رسیم. وقت آزاد برای گشت و استراحت در وارادرو خواهیدداشت. 9 در این روز وقت آزاد برای گشت‌های اختیاری وارادرو (استفاده از تفریحات هتل، چتربازی، سافاری با چیپ و شنا در دریاچه غار و...) خواهیدداشت. 10 روز دهم وقت آزاد برای استراحت و گشت وارادرو خواهید داشت. از ساحل و تفریحات آبی وارادرو (استفاده از تفریحات هتل، چتربازی، سافاری با جیپ و شنا در دریاچه غار و...) لذت ببرید. 11 بعد از صبحانه به سوی فرودگاه هاوانا حرکت می‌کنیم. ظهر از هاوانا بسوی مسکو پرواز خواهیم‌داشت. 12 حوالی صبح به مسکو خواهیم رسید. شب هنگام از مسکو به سوی تهران پرواز خواهیم‌کرد. در نهایت با کوله‌باری از خاطرات خوش به تهران بازمی‌گردیم.
توضیحات تور پیشنهاد ما برای این سفر، پرواز با ایرلاین ایرفلوت است. تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران دالاهو بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید. با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید. امکان پرداخت معادل ریالی مبالغ ارزی وجود دارد. هتل‌های فوق برای این تور رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته یا تکمیل ظرفیت در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد. تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری با کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود. مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه) و مسائل مربوط به ممنوع‌الخروج بودن به‌عهده مسافرین محترم است. پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی به‌عهده همسفران است؛ حتی در وعده‌های غذایی به‌عهده تور. در این سفر از همراهی کودکان زیر ۳ سال معذوریم.

هتل

نام هتل درجه شهر شب دوتخته (نفری) یکتخته تخت اضافه کودک بدون تخت
sun flower park 4* مسکو 1شب 2050دلار+بلیط 2550دلار+بلیط 1950دلار+بلیط 1750دلار+بلیط
h10panomara 4* هاوانا 3 شب 2050دلار+بلیط 2550دلار+بلیط 1950دلار+بلیط 1750دلار+بلیط
homestay in trinidad - ترینیداد 3 شب 2050دلار+بلیط 2550دلار+بلیط 1950دلار+بلیط 1750دلار+بلیط
ocean varadero el patriarca 4* وارادرو 3 شب 2050دلار+بلیط 2550دلار+بلیط 1950دلار+بلیط 1750دلار+بلیط
هتل فرودگاهی کپسول - مسکو 10 ساعت 2050دلار+بلیط 2550دلار+بلیط 1950دلار+بلیط 1750دلار+بلیط