مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

تور جشن روز استقلال

(0 رای‌ها)
چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 06:43
مبدا : تهران مقصد : ارمنستان تاریخ اعتبار : 26 شهریور 96 حمل و نقل : زمینی مدت اقامت : 5 شب و 6 روز

اطلاعات تور

مبدا تهران
مقصد ارمنستان
حمل و نقل زمینی
خطوط هوایی -
مدت اقامت 5 شب و 6 روز
روزهای حرکت 26 شهریور 96
محل اقامت هتل
خدمات گشت کامل جاذبه‌های اعلام شده در ارمنستان و پرداخت ورودیه‌ها 3 وعده صبحانه 1 وعده ناهار تورلیدر فارسی‌زبان همراه تور از ابتدای سفر بیمه مسافرتی سامان با سقف ۱۰،۰۰۰ یورو سیم کارت
برنامه سفر تهران را به‌سوی مرز ارمنستان ترک می‌کنیم. پس از صرف ناهار و انجام امور مرزی و صرف شام به‌سوی گوریس خواهیم رفت. 2 پس از صرف صبحانه در گوریس٬ مسیرمان را به‌سوی ایروان ادامه می‌دهیم. با رسیدن به این شهر و صرف ناهار، همسفران ما برای فعالیت‌های دلخواه خود زمان آزاد در اختیار خواهند داشت. 3 پس از صرف صبحانه که مهمان الهام سیر هستید، در این روز تا ظهر گشت شهری شامل بازدید از هاراپاراک(میدان جمهوری)، میدان اپرا، کاسکاد، کلیسای گریگور لوسارویچ، مجسمه مادر(مایرهایاستان) را خواهیم داشت، ناهار در رستوران میهمان الهام سیر خواهید بود، بعد ازظهر همسفران عزیز می‌توانند از برنامه‌های اختیاری لذت ببرند. 4 پس از صرف صبحانه که مهمان الهام سیر هستید، تا ظهر به گشت‌زنی در معبد گارنی و کلیسای گغارد می‌رویم. پس از صرف ناهار وقت آزاد خواهید داشت و پس از آن به هتل باز خواهیم گشت. 5 پس از صرف صبحانه که مهمان الهام سیر هستید، وقت آزاد تا ظهر را برای گشت و ناهار را خواهید داشت. پس از آن به‌سوی مرز ایران حرکت می‌کنیم. 6 با خاطرات خوش به تهران بازمی‌گردیم.
توضیحات تور تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود. مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است. این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می‌باشد. پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی به‌عهده دالاهو) بر عهده همسفران است. هزینه عوارض خروج از کشور و عوارض شهرداری در تورهای زمینی به‌عهده همسفران بوده و در مرز قابل پرداخت است. هتل‌های این تور طبق جدول فوق رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد. با توجه به شرایط سفر از همراهی همسفران کمتر از ۳ سال معذوریم. تمامی وعده‌های غذایی در مسیر رفت و برگشت به‌عهده همسفران می‌باشد.

هتل

نام هتل خدمات هتل دوتخته (نفری) یکتخته تخت اضافه کودک 6-3 سال (بدون تخت)
comfort hotel BB 950.000 1.350.000 850.000 750.000